440530-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w zakresie części dotyczącej Rozbudowy i integracji systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
BeschreibungRozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej.
Interne KennungP/25/05/2026/C
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001