2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkenning windenergie Rooise en Schijndelse Heide
Beschreibung: De gemeente Meierijstad wil de ruimtelijke en milieukundige (on)mogelijkheden verkennen voor windenergie binnen het zoekgebied Rooise–Schijndelse Heide. Deze verkenning vormt de basis voor besluitvorming door de gemeenteraad en voor een mogelijke actualisatie van de planMER. Om tot besluitvorming te komen omvat de opdracht de volgende producten: 1. Gebiedsprofiel Rooise–Schijndelse Heide: Een gedetailleerd profiel dat inzicht geeft in de kenmerken, kansen en uitdagingen van het gebied. Inclusief ruimtelijke analyses. 2. Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD): Een document dat de reikwijdte en diepgang van het milieueffectonderzoek vastlegt, met vastgestelde kaders. 3. Participatieplan en procesbegeleiding: Een plan voor inwonersparticipatie en begeleiding van het gehele participatietraject, afgestemd op dit project. 4. Mogelijkheid tot opstellen/herzien van het plan-MER Het opstellen van een gebiedsprofiel, het opstellen van een Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD), het opstellen van een participatieplan en procesbegeleiding. Eventueel extra het opstellen/herzien van een Plan-MER.
Interne Kennung: 2026-6024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1