See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruilverkaveling Rijkevorsel-Wortel: technisch ontwerp van werken aan wegen en waterlopen
Beschreibung: Het ontwerpen van werken aan wegen, kavelinrichting, waterlopen,… in de ruilverkaveling Rijkevorsel-Wortel.
Interne Kennung: PPP08P-1429/5316/ANT/2025/RVK40036/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ANT/2025/RVK40036/01_1