440601-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Europees openbare aanbesteding - Levering van Horecabenodigdheden (food- en non-food)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropees openbare aanbesteding - Levering van Horecabenodigdheden (food- en non-food)
BeschreibungDe opdracht betreft het leveren van food en non-food producten/artikelen. Met food producten worden ook wel droge kruidenierswaren (DKW) bedoeld. Het gaat om al het eten en drinken tijdens vergaderingen en andere bijeenkomsten. Met non-food worden producten bedoeld die niet eet- of drinkbaar zijn. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 415.000,00 exclusief BTW. De maximale waarde bedraagt € 622.500,00 exclusief BTW.
Interne Kennung2026-016486
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst treedt in werking op 1 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 30 september 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.