440623-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Rekonstrukce gastro vybavení v ZŠ Komenského Odry
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce gastro vybavení v ZŠ Komenského Odry
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení díla „Elektroinstalace kuchyně ZŠ Komenského“ a dodávky technologií stravování pro ZŠ Komenského.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 39221000 Kücheneinrichtungen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Stavební úpravy vč. elektroinstalace kuchyně ZŠ Komenského
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro Část 1 veřejné zakázky je zhotovení díla „Elektroinstalace kuchyně ZŠ Komenského“. Předmětem stavebních prací je provedení bouracích prací, provedení stavebních úprav vč. úprav vnitřních povrchů, zhotovení nových rozvodů vnitřního vodovodu, kanalizace a elektroinstalace v chodbě suterénu a v 1.NP v kuchyni a přidružené místnosti skladu ZŠ Komenského. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací podrobně vymezených projektovou dokumentací. Předmětem plnění pro část 1 veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby.
Interne Kennung1
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Technologie gastronomického provozu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro Část 2 veřejné zakázky jsou dodávky technologie gastronomického provozu, včetně monitoringu HACCP pro ZŠ Komenského včetně jejich montáže, instalace, zprovoznění a ověření funkčnosti. Součástí předmětu zakázky je rovněž zaškolení obsluhy gastro technologií a zkušební provoz.
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 39221000 Kücheneinrichtungen