2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRANIE BIELIZNY SZPITALNEJ I MATERACY WRAZ Z TRANSPORTEM I WYNAJMEM SZPITALNEJ BIELIZNY POŚCIELOWEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych usług pralniczych w pralni Wykonawcy. 2. Usługa obejmuje: odbiór wraz z transportem Wykonawcy brudnej bielizny z obiektów Zamawiającego znajdujących się przy ul. Cichej 1, 58-200 Dzierżoniów oraz przy ul. Piastowskiej 7, 58-260 Bielawa, jej załadunek, pranie, dezynfekcję, segregowanie, suszenie, maglowanie, prasowanie, usługi szwalnicze – naprawa bielizny uszkodzonej oraz dostarczenie transportem Wykonawcy i rozładunek bielizny czystej do obiektu Zamawiającego przy ul. Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, dostarczenie nowego asortymentu bielizny pościelowej i poduszek wraz z jego wynajmem, dostawę, instalację, uruchomienie i serwis niezbędnej infrastruktury, urządzeń do obsługi systemu radiowej identyfikacji (RFID). 3. Usługa realizowana będzie przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00- 12:00 – odbiór brudnej i dostawa czystej bielizny,
Vorherige Bekanntmachung: 279413-2025
Interne Kennung: ZP.261.4.2025.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych usług pralniczych w pralni Wykonawcy. 2. Usługa obejmuje: odbiór wraz z transportem Wykonawcy brudnej bielizny z obiektów Zamawiającego znajdujących się przy ul. Cichej 1, 58-200 Dzierżoniów oraz przy ul. Piastowskiej 7, 58-260 Bielawa, jej załadunek, pranie, dezynfekcję, segregowanie, suszenie, maglowanie, prasowanie, usługi szwalnicze – naprawa bielizny uszkodzonej oraz dostarczenie transportem Wykonawcy i rozładunek bielizny czystej do obiektu Zamawiającego przy ul. Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, dostarczenie nowego asortymentu bielizny pościelowej i poduszek wraz z jego wynajmem (asortyment wyszczególniony w Tabeli 1), dostawę, instalację, uruchomienie i serwis niezbędnej infrastruktury, urządzeń do obsługi systemu radiowej identyfikacji (RFID). 3. Usługa realizowana będzie przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00- 12:00 – odbiór brudnej i dostawa czystej bielizny, 4. Czas świadczenia usługi od momentu przekazania: a) fartuchy, mundurki personelu – zwrot w ciągu 48 godzin b) bielizna ogólnoszpitalna - zwrot w ciągu 24 godzin, c) materace, koce, poduszki, plecaki - zwrot w ciągu 120 godzin, d) bielizna poddana naprawie podlega zwrotowi w ciągu 96 godzin, e) pozostała bielizna - zwrot w ciągu 48 godzin. 5. Ilość prania w skali 36 miesięcy: około 225 000 kg (miesięcznie około 6 250 kg)