See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzenden & Payrolling voor bij Stichting RIJK aangesloten gemeenten
Beschreibung: De opdrachtnemers zullen de volgende diensten leveren: • Het ter beschikking stellen van uitzendkrachten op basis van de CAO voor uitzendkrachten. • Het verzorgen van de verloning en werkgeversrol voor arbeidskrachten die door de opdrachtgever zelf zijn geworven (payrolling). • Functies binnen Flexgroep 1. Zie verder het aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor meer informatie het bijgevoegde aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 202311 - 2300189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79612000 Vermittlung von Bürohilfskräften, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdrachtnemers zullen de volgende diensten leveren: • Het ter beschikking stellen van uitzendkrachten op basis van de CAO voor uitzendkrachten. • Het verzorgen van de verloning en werkgeversrol voor arbeidskrachten die door de opdrachtgever zelf zijn geworven (payrolling). • Functies binnen Flexgroep 1. Zie verder het aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De herzieningsclausule kan worden toegepast in de volgende situaties: 1. Wijziging van wet- en regelgeving 2. Marktontwikkelingen 3. Wijziging in de organisatiestructuur of behoefte van de opdrachtgever 4. Toetreding van nieuwe organisaties 5. Overmachtssituaties Zie verder voor meer informatie en uitleg het aanbestedingsdocument.