See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Beleidsadviseur Sociaal domein, preventie jeugd
Beschreibung: Opdracht: Beleidsadviseur Sociaal domein, preventie jeugd Doel van de functie: Als Beleidsadviseur Sociaal Domein bij de gemeente Ermelo ga je aan de slag met preventie en jeugd. Je zorgt voor de voortgang op de beleidsthema’s onderwijs tot 6 jaar, preventie op middelengebruik, kansrijke start en laaggeletterdheid. Daarbij fungeer je als vraagbaak, onderzoek je knelpunten en adviseer je over beleidsmatige en uitvoerende vraagstukken. Hiermee draag je bij aan de uitvoering van de nota Sociaal Domein. Voorbeelden van werkzaamheden: Vraagbaak op de beleidsvelden: fungeren als primair aanspreekpunt en vraagbaak voor organisaties en inwoners van Ermelo met betrekking tot de verschillende beleidsvelden; Verantwoordelijk voor de aanpak laaggeletterdheid: tegelijkertijd met de uitvoering van het beleid behoud je verbinding tussen het regionale, subregionale en lokale beleid op laaggeletterdheid. Wettelijke taken onderwijs 0-6 jaar: verantwoordelijk voor de uitvoering van de wettelijke taken voor gemeenten op onderwijs 0-6 jaar. Dit richt zich onder andere op aanbod van kinderopvang en de doorgaande lijn KO-PO. Verantwoordelijk voor de lokale uitvoering van Kansrijke Start: inzet op de eerste 1000 dagen waarbij je voortgang behoud op bestaande projecten en bezig gaat met de implementatie van nieuwe projecten. Verantwoordelijk voor preventie op middelengebruik: Je werkt aan het verminderen van middelengebruik (onder jongeren). Hiervoor werk je bijvoorbeeld samen binnen het preventie- en handhavingsplan, maar werk je ook met de lokale partner op preventie op middelengebruik. Daarnaast werk je met partners aan het programma Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (OKO). Binnen de verschillende beleidsvelden werk je veel samen met bestuurders, collega’s van Ermelo, collega’s van andere gemeenten en lokale partners.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000