440732-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schwerlastfahrzeuge – Levering van elektrische inzamelvoertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van elektrische inzamelvoertuigen
BeschreibungHet afsluiten van één raamovereenkomst voor de levering van verschillende soorten elektrische inzamelvoertuigen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt € 25.750.000, - exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van € 64.500.000, - exclusief btw.
Interne Kennung7-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 34210000 Fahrzeugkarosserien, 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel is om één overeenkomst voor de levering van verschillende soorten inzamelvoertuigen af te sluiten.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34210000 Fahrzeugkarosserien, 42414410 Kräne für den Aufbau auf Lastwagen
Optionen
Beschreibung der OptionenBetreft een raamovereenkomst met een looptijd van 24 maanden met de mogelijkheid deze driemaal met 24 maanden te kunnen verlengen.