2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie szkoleń z zakresu nauki programowania w językach Scratch i Python oraz opracowania materiałów szkoleniowych w formie e-skryptów i materiałów wideo na potrzeby projektu pn. „RaP STEAM – robotyka i programowanie w szkołach podstawowych z terenu województwa podkarpackiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa przeprowadzenia szkoleń dla maksymalnie 210 grup szkoleniowych z zakresu „Nauka programowania w językach Scratch i Python” oraz opracowanie zestawu materiałów szkoleniowych dla trenerów prowadzących szkolenia w formie m.in. e prezentacji oraz dla uczestniczek/uczestników szkoleń w formie e-skryptów i materiałów wideo. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 1) opracowanie dla załączonych programów ramowych dwóch szczegółowych programów szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym „Nauka programowania w językach Scratch i Python” wraz z rozkładami materiału nauczania do tych programów; 2) opracowanie dla każdego szczegółowego programu szkolenia wymienionego zestawu materiałów szkoleniowych dla trenerów prowadzących szkolenia w formie m.in. e-prezentacji oraz dla uczestniczek/uczestników szkoleń w formie e-skryptów i materiałów wideo (10 godzinne filmy szkoleniowe oddzielne dla każdego poziomu); 3) przeprowadzenie szkoleń dla maksymalnie 210 grup szkoleniowych; 4) przeprowadzenie w każdej grupie szkoleniowej opracowanego przez Wykonawcę testu sprawdzającego wiedzę nabytą przez uczestniczki/uczestników podczas szkolenia oraz sporządzenie raportu z wyników testów sprawdzających uczestniczek/uczestników. 3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia szkoleń dla nie mniej niż 175 grup. W takim wypadku Wykonawca nie będzie zgłaszał żadnych roszczeń w związku z ograniczeniem przedmiotu umowy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku do SWZ. 5. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001