440788-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – USŁUGA W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ REALIZOWANEJ PRZEZ SUFO W ŁOWICZU PRZY UL. KALISKIEJ 5 – nr sprawy 68/ZP/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ REALIZOWANEJ PRZEZ SUFO W ŁOWICZU PRZY UL. KALISKIEJ 5 – nr sprawy 68/ZP/26
BeschreibungPrzedmiotem umowy są świadczone na rzecz Zamawiającego usługi ochrony fizycznej osób i mienia realizowane całodobowo w systemie 24 godz. zgodnie z przepisami ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22.08.1997 r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 532 ze zm.), rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia 2022 r. w sprawie militaryzacji jednostek organizacyjnych wykonujących zadania na rzecz obronności lub bezpieczeństwa państwa (Dz. U. z 2022 r. poz. 1198) i innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie oraz zabezpieczenie monitorowania alarmów przez oddalone centra monitorowania, zgodnie z OPZ.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUSŁUGA W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ REALIZOWANEJ PRZEZ SUFO W ŁOWICZU PRZY UL. KALISKIEJ 5
BeschreibungUSŁUGA W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ REALIZOWANEJ PRZEZ SUFO W ŁOWICZU PRZY UL. KALISKIEJ 5