440791-2026 - Ergebnis
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Zakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 17-19 czerwca 2026 r. i 22-24 czerwca 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 17-19 czerwca 2026 r. i 22-24 czerwca 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 17-19 czerwca 2026 r. i 22-24 czerwca 2026 r. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung319727-2026
Interne Kennung108/BF/26/MR/FBW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Zakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 17-19 czerwca 2026 r. Gdańsk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 17-19 czerwca 2026 r. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Interne Kennung108/BF/26/MR/FBW/Cz. 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Zakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 22-24 czerwca 2026 r. Wrocław
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 22-24 czerwca 2026 r. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Interne Kennung108/BF/26/MR/FBW/Cz.2