2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Świercze
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie wszystkich rodzajów odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Świercze
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie wszystkich rodzajów odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Świercze