See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „ZAWODY PRZYSZŁOŚCI” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0017/24-00
Beschreibung: DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „ZAWODY PRZYSZŁOŚCI” : Część 1 zamówienia: Drukarki i akcesoria Część 2 zamówienia: Drony Część 3 zamówienia: Klocki Część 4 zamówienia: Komputery i akcesoria Część 5 zamówienia: Wyposażenie warsztatów obróbki ręcznej i CNC dla zawodów: mechatronik i mechanik Część 6 zamówienia: Stanowiska montażowe Część 7 zamówienia: Narzędzie edukacyjne – System VR Część 8 zamówienia: Części do zajęć z montażu Część 9 zamówienia: Oprogramowanie CorelDRAW Część 10 zamówienia: Oprogramowanie Adobe Część 11 zamówienia: Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem przemysłowym Szczegółowy Opis Zamówienia znajduje się w cz. II SWZ.
Interne Kennung: ZSTI.220.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 39162100 Lehrmittel, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln, 37520000 Spielwaren, 30231300 Bildschirme, 33158210 Stimulatoren, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Drukarki i akcesoria
Beschreibung: 1. Drukarka 3D 2. Drukarka 3D 3. Suszarka do filamentów 4. Zestawy filamentów PLA do drukarek 3D – 6 zestawów 5. Zestawy filamentów ABS do drukarek 3D – 4 zestawy Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Drony
Beschreibung: Część 2 zamówienia: Drony 2 Drony Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :7 dni od dnia podpisania umowy
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: Klocki
Beschreibung: Część 3 zamówienia: Klocki 10 zestawów klocków: Zestaw klocków nr 1 - 4 zestawy Zestaw klocków nr 2 - 3 zestawy Zestaw klocków nr 3 - 3 zestawy Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: Komputery i akcesoria
Beschreibung: Część 4 zamówienia: Komputery i akcesoria 1. zestawy komputerów – szt. 34 2. 24,1” monitory- 32 szt., 3. 27” Monitory – 2 szt. 4. Klawiatury (51 szt.) 5. Zestaw głośników (1 szt.) 6. Mysz komputerowa (25 szt.) 7. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe (1 szt.) 8. Słuchawki (17 szt.) Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI z dnia 19 lutego 2025 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły i nauczycieli zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych oraz programów nauczania: Producent komputera stacjonarnego (zestawu) powinien posiadać: 1. Certyfikat ISO 9001 systemu zarządzania jakością; 2. Certyfikat ISO 14001 zarządzania środowiskiem. Komputer stacjonarny (zestaw) powinien posiadać: 1. Deklarację zgodności UE i oznakowanie CE; 2.Certyfikat TCO lub EPEAT Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: Wyposażenie warsztatów obróbki ręcznej i CNC dla zawodów: mechatronik i mechanik
Beschreibung: Część 5 zamówienia: Wyposażenie warsztatów obróbki ręcznej i CNC dla zawodów: mechatronik i mechanik 1. Zegarowy czujnik pomiaru długości narzędzia – szt. 2 2. Czujnik krawędzi elektroniczny 2D – szt.2 3. Czujnik krawędzi elektroniczny 3D – szt. 1 4. Czujnik zegarowy 3D do precyzyjnego ustalania krawędzi obrabianego materiału – szt.1 5. Uchwyt pomiarowy do centrowania z wrzeciona obrabiarki – szt.2 6. Pionowy czujnik zegarowy tarcza fi 32mm – szt.2 7. Imadło maszynowe stałe z pryzmowym prowadzeniem szczęk – szt. 1 8. Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny 125 mm – szt. 2 9. Promieniomierz 1-7mm – szt. 1 10. Promieniomierz 7,5-15mm – szt. 1 11. Promieniomierz 15-25mm – szt.1 12. Wysokościomierz elektroniczny 300mm – szt.1 13. Podstawa montażowa do oprawek SK40/BT40/DIN40/ISO40/CAT-40 – szt.1 Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia: Stanowiska montażowe
Beschreibung: Część 6 zamówienia: Stanowiska montażowe 1. Stanowisko montażowe przekładnia planetarna 2. Stanowisko montażowe przekładnia ślimakowa 3. Stanowisko montażowe przekładnia zębata prosta 4. Stanowisko montażowe przekładnia stożkowa Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia: Narzędzie edukacyjne – System VR
Beschreibung: Część 7 zamówienia: Narzędzie edukacyjne – System VR Interaktywne narzędzie edukacyjne w technologii rzeczywistości wirtualnej (VR), służące do nauki i egzaminowania uczniów w zakresie budowy, obsługi i diagnozowania układów mechanicznych oraz pneumatycznych zgodnie z podstawą programową zawodów technik mechanik (TM) i technik mechatronik (TMR) wraz z przeprowadzeniem szkolenia Train the trainers – dla N kształcenia zawodowego (personel zamawiającego) w celu nauki obsługi i wdrażania narzędzia w praktykę edukacyjną. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :90 dni od dnia podpisania umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia: Części do zajęć z montażu
Beschreibung: Część 8 zamówienia: Części do zajęć z montażu 1. System operacyjny (17 licencji) 2. Procesor (17 szt.) 3. Pamięć RAM (17 kpl.) 4. Płyta główna (17 szt.) 5. Dyski twarde M.2 (17 szt.) 6. Dyski twarde SSD (17 szt.) 7. Napęd optyczny (17 szt.) 8. Przewód SATA (34 szt.) 9. Obudowa komputerowa (17 szt.) 10. Zasilacz (17 szt.) 11. Mata antystatyczna z opaską na nadgarstek (17 szt.) 12. Pasta termoprzewodząca (17 szt.) 13. Karta graficzna (17 szt.) 14. Karta sieciowa WiFi (17 szt.) 15. Listwa przeciwprzepięciowa (17 szt.) 16. Mysz komputerowa (17 szt.) 17. Monitor (17 szt.) 18. ROUTER z AP (9 szt.) Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :14 dni od dnia podpisania umowy
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia: Oprogramowanie CorelDraw
Beschreibung: Część 9 zamówienia: Licencje edukacyjne oprogramowania graficznego CorelDRAW Graphics Suite 2025 – Classroom 15+1, przeznaczonego do użytkowania w jednostce oświatowej wraz z rocznym serwisem uaktualnień (Maintenance/Upgrade Protection). Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :7 dni od dnia podpisania umowy
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia: Oprogramowanie Adobe
Beschreibung: Część 10 zamówienia: Oprogramowanie Adobe Premiere Pro CS6 – licencja wieczysta (17 szt) Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :7 dni od dnia podpisania umowy
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia: Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem przemysłowym
Beschreibung: Część 11 zamówienia: Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem przemysłowym Stanowisko zawiera: Zestaw z robotem przemysłowym z oprogramowaniem wspierającym VR (VR, ang. Virtual Reality) – 1 zestaw Licencje edukacyjne oprogramowania graficznego CorelDRAW Graphics Suite 2025 – Classroom 15+1, przeznaczonego do użytkowania w jednostce oświatowej wraz z rocznym serwisem uaktualnień (Maintenance/Upgrade Protection). Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie :30 dni od dnia podpisania umowy