2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizacja danych oraz rozwój e-usług w obszarze drogownictwa i zarządzania pasem drogowym
Beschreibung: ZAKRES ZAMÓWIENIA: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Digitalizacja danych oraz rozwój e-usług w obszarze drogownictwa i zarządzania pasem drogowym” – Projektu nr FESL.01.04-IZ.01 0BG2/24 dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.01 ,,Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój", Działanie FESL.01.04 ,,Cyfryzacja administracji publicznej". 2.Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1. Tworzenie i rozwój e-usług publicznych 2.2. Digitalizację i udostępnianie danych na potrzeby e-usług 2.3. Cyfryzację procesów back-office 2.4. Szkolenia w ramach crossfinancing 2.5. Promocja e-usług 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia - „Opis Przedmiotu Zamówienia Digitalizacja danych oraz rozwój e-usług w obszarze drogownictwa i zarządzania pasem drogowym”.
Interne Kennung: ZP.WIN.271.4.43.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 1.Zamawiający, na podstawie art. 105-106 ustawy Pzp, na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw lub usług z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla urządzeń wyspecyfikowanych w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia – opisie przedmiotu zamówienia w punkcie 10.1 w postaci: 1.1. wykazu funkcjonalności sprzętu na załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia, 1.2. kart katalogowych sprzętu zaoferowanego w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia. 2.Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą: 2.1. próbki zgodnie z wymogami określonymi w załączniku nr 4’ do specyfikacji warunków zamówienia - Badanie próbki 2.2. załącznika nr 4 – Funkcjonalność próbki. 3. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego lub złożony przedmiotowy środek dowodowy jest niekompletny, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 4. Przepisu wymienionego w punkcie 3 nie stosuje się, do próbki oraz załącznika nr 4 - Funkcjonalność próbki, wymienionych w punkcie 2. Przy czym w zakresie załącznika nr 4 Zamawiający nie dopuszcza jego uzupełnienia jedynie w zakresie funkcjonalności fakultatywnych (F2). W przypadku uzupełnienia całego dokumentu Zamawiający weźmie pod uwagę wyłącznie funkcjonalności obligatoryjne (F1), a uzupełnione funkcjonalności fakultatywne (F2) nie będą punktowane w kryterium oceny ofert. 5. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych (art. 107 ust. 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 79632000 Personalschulung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 71355000 Vermessungsarbeiten, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy