See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy zespoleń i materiałów neurochirurgicznych
Beschreibung: Dostawy zespoleń i materiałów neurochirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 55/ZP/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawy zespoleń i materiałów neurochirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ. (pakiet 11,12)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.