2. Verfahren
Verfahren
Titel: UL_PPC 100 MWt (150 MWe), Trmice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provést dílo a poskytnout jeho servis, tedy zejména navrhnout a vypracovat projektovou dokumentaci, v souladu s ní provést stavební práce, a dále dodat, nainstalovat, uvést do provozu a vyzkoušet paroplynový teplárenský zdroj v lokalitě Trmice včetně prokázání garantovaných parametrů a provést další stavební a jiné související práce, a poskytnout servis a údržbu díla (plynových turbín).
Vorherige Bekanntmachung: 52641-2024
Interne Kennung: N006/24/V00001623
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
Los: LOT-0001