2. Verfahren
Verfahren
Titel: 260020REG Levering, plaatsing en renovatie van speeltoestellen en sporttoestellen
Beschreibung: Jaarlijks hebben de opdrachtgevers behoefte aan vervangende of nieuwe toestellen op bestaande of nieuwe speel-, beweeg-, sport-, en ontmoetingsplekken in de openbare ruimte. Deze toestellen worden onder deze raamovereenkomst afgenomen bij de diverse leveranciers die gecontracteerd worden. De opdracht bestaat op hoofdlijnen dan ook uit: - Leveren en plaatsen van toestellen inclusief het voor plaatsing noodzakelijke grond- en funderingswerk, niet zijnde het aanbrengen van valdempende ondergronden; - Leveren van onderdelen - Op verzoek plaatsen van onderdelen; - Aanpassen van bestaande toestellen; - Op verzoek maken van inrichtingsvoorstellen en/of 3D presentatietekeningen. - Op verzoek participeren met omwonenden om tot een ontwerp/inrichtingsvoorstel te komen. Aanbestedende dienst Maximale omvang Gemeente Dordrecht € 7.500.000 Gemeente Papendrecht € 1.000.000 Gemeente Zwijndrecht € 1.250.000
Interne Kennung: 260020REG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese Openbare Aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toestellen met RVS-hoofdconstructie
Beschreibung: Betreft toestellen met een RVS-hoofdconstructie zoals vermeld in Programma Van Eisen. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen
Los: LOT-0002
Titel: Toestellen met Houten-hoofdconstructie
Beschreibung: Betreft toestellen met een houten hoofdconstructie zoals vermeld in het Programma Van Eisen Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Toestellen met Stalen-hoofdconstructie
Beschreibung: Betreft toestellen met een Stalen hoofdconstructie zoals vermeld in het Programma Van Eisen Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Sporttoestellen
Beschreibung: Betreft sporttoestellen zoals beschreven in het Programma Van Eisen Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 260020REG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese Openbare Aanbesteding
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37535200 Playground equipment
Additional classification (cpv): 43325000 Park and playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Sporttoestellen
Internal identifier: 4