2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Pisz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup energii elektrycznej czynnej dla Gminy Pisz oraz jednostek organizacyjnych Gminy Pisz. 2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej do 366 punktów odbioru energii dla zasilania przepompowni, studni, obiektów turystycznych, szkół, świetlic, budynków biurowych i oświetlenia ulicznego. Szczegółowy wykaz oraz charakterystyka punktów obejmujących dostawę energii elektrycznej znajdują się w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Wykaz podmiotów biorących udział w postępowaniu (zwanych dalej „Odbiorcami Końcowymi”): 1) Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu, ul. Mikołaja Kopernika 8, 12-200 Pisz; 2) Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu, ul. Dworcowa 2, 12-200 Pisz; 3) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu, ul. dr Władysława Klementowskiego 2, 12-200 Pisz; 4) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu, ul. Lipowa 15, 12-200 Pisz; 5) Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach, Liski 22, 12-200 Pisz; 6) Szkoła Podstawowa w Hejdyku, Hejdyk 8, 12-220 Ruciane-Nida; 7) Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kotle Dużym, Kocioł Duży 6,12-200 Pisz; 8) Szkoła Podstawowa w Jeżach, Jeże 14, 12-200 Pisz; 9) Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Trzonkach, Trzonki 29, 12-200 Pisz; 10) Przedszkole Miejskie nr 1 w Piszu, ul. Gustawa Gizewiusza 8, 12-200 Pisz; 11) Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Piszu, ul. Michała Wołodyjowskiego 2a, 12-200 Pisz; 12) Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu, ul. Adama Mickiewicza 2, 12-200 Pisz; 13) Miejsko – Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu, ul. Wąglicka 1, 12-200 Pisz; 14) Piski Zakład Aktywności Zawodowej „Wieża” w Piszu, ul. Gdańska 11, 12 - 200 Pisz; 15) Administrator Sp. z o.o. w Piszu, ul. Wąglicka 1, 12-200 Pisz; 16) Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Piszu, ul. Tęczowa 2, 12-200 Pisz – działalność sektorowa w zakresie gospodarki wodnej; 17) Muzeum Ziemi Piskiej w Piszu, Plac Ignacego Daszyńskiego 7, 12-200 Pisz; 18) Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Piszu, ul. Jagodna 1C, 12-200 Pisz – działalność sektorowa w zakresie energii cieplnej; 19) Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu, Plac Ignacego Daszyńskiego 7A, 12-200 Pisz; 20) Piski Dom Kultury, Plac Ignacego Daszyńskiego 16, 12-200 Pisz; 21) Urząd Miejski w Piszu, ul. Gustawa Gizewiusza 5, 12-200 Pisz. 4. Zamówiona moc umowna dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej wynosi 5044,8 kW (w miesiącach I, II, III, IV, X, XI, XII) i 4894,8 kW (w miesiącach V, VI, VII, VIII, IX) w podziale na grupy taryfowe: 1) B 23 – 677 kW (w miesiącach I, II, III, IV, X, XI, XII); 527 kW (w miesiącach V, VI, VII, VIII, IX); 2) C11 – 2 132,6 kW; 3) C12a – 583,2 kW; 4) C12b – 1 222 kW; 5) C21 – 348 kW; 6) G11 – 84 kW. 5. Szacowana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie 1 roku (12 miesięcy) wynosi 5 646 041 kWh (5 646,041 MWh) w podziale na zużycie w następujących grupach taryfowych: 1) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B 23 szczyt przedpołudniowy – 498 120 kWh; 2) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowe B 23 szczyt popołudniowy – 365 698 kWh; 3) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B 23 pozostałe godziny doby - 2 000 164 kWh; 4) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 11 – 883 357 kWh; 5) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 12a strefa szczytowa – 63 190 kWh; 6) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 12a strefa pozaszczytowa – 169 715 kWh; 7) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 12b strefa dzienna – 349 143 kWh; 8) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 12b strefa nocna – 1 029 657 kWh; 9) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C 21- 277 808 kWh; 10) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej G11 – 9 189 kWh. 6. Zamawiający na zawartą umowę na dystrybucję z PGE Dystrybucja S.A., ul. Grabarska 21A, 20-340 Lublin. 7. Gminne jednostki takie jak Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kotle Dużym oraz Szkoła Podstawowa w Hejdyku są to mikroinstalacje, które w niewielkim stopniu zaspokoją zapotrzebowanie na energię elektryczną i należy zawrzeć umowę na odkup. W/w punkty posiadają umowy z Enea S.A. na odkup energii elektrycznej. Natomiast Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. posiada mikroinstalacje jednak z blokadą przesyłu energii do sieci energetycznej. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. posiada instalację jednak ze 100% autokonsumpcją i nie odsprzedaje energii do sieci. Zamawiający nie pozyskuje energii elektrycznej z innych źródeł niż mikroinstalacje. Punkt z grupą energetyczną G nie jest gospodarstwem domowym. Z uwagi na ograniczona liczbę znaków pozostałe zapisy zawarte są w cz. IV Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dale "SWZ".
Interne Kennung: ZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Pisz na okres 24 miesięcy