See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych według 11 części: Część 1- Urządzenie do aplikowania piany do wstępnego zabezpieczenia narzędzi Część 2- Myjnia ultradzwiękowa Część 3- Zgrzewarka do pakietów Część 4- Kardiomonitor jezdny Część 5- Aparat USG Część 6- Stół operacyjny do zabiegów ECPW Część 7- Aparat do pomiarów spoczynkowego wydatkowania energii metodą kalorymetrii pośredniej Część 8- Urządzenie do ogrzewania ciepłym powietrzem Część 9- Ssak elektryczny z akcesoriami Część 10- Materac terapeutyczny z trybem zmiennego ciśnienia Część 11- Fiberoskop intubacyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Urządzenie do aplikowania piany do wstępnego zabezpieczenia narzędzi
Beschreibung: Część 1- Urządzenie do aplikowania piany do wstępnego zabezpieczenia narzędzi Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Myjnia ultradzwiękowa
Beschreibung: Część 2- Myjnia ultradzwiękowa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Zgrzewarka do pakietów
Beschreibung: Część 3- Zgrzewarka do pakietów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Kardiomonitor jezdny
Beschreibung: Część 4- Kardiomonitor jezdny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Aparat USG
Beschreibung: Część 5- Aparat USG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Stół operacyjny do zabiegów ECPW
Beschreibung: Część 6- Stół operacyjny do zabiegów ECPW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Aparat do pomiarów spoczynkowego wydatkowania energii metodą kalorymetrii pośredniej
Beschreibung: Część 7- Aparat do pomiarów spoczynkowego wydatkowania energii metodą kalorymetrii pośredniej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Urządzenie do ogrzewania ciepłym powietrzem
Beschreibung: Część 8- Urządzenie do ogrzewania ciepłym powietrzem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 10- Materac terapeutyczny z trybem zmiennego ciśnienia
Beschreibung: Część 10- Materac terapeutyczny z trybem zmiennego ciśnienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0010
Titel: Część 9- Ssak elektryczny z akcesoriami
Beschreibung: Część 9- Ssak elektryczny z akcesoriami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0011
Titel: Część 11- Fiberoskop intubacyjny
Beschreibung: Część 11- Fiberoskop intubacyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11