2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie wyrobów medycznych (materiałów szewnych i materiałów ortopedycznych) na potrzeby Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi Nr postępowania: 32/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie WYROBÓW SZEWNYCH tj. nici chirurgicznych, siatek przepuklinowych, klipsów tytanowych, innych materiałów szewnych oraz WYROBÓW ORTOPEDYCZNYCH tj. płytek, gwoździ, endoprotezy w podziale na następujące Pakiety: Pakiet I - Nici syntetyczne, plecione, wchłanialne, sterylne, wykonane z kopolimeru kw. glikolowego i kw. mlekowego (l-laktydu), powlekane kopolimerem kw. glikolowego i kw. mlekowego (l-laktydu) oraz stearynianem wapnia; w poz. 1-17 szwy z powleczeniem dodatkową substancją antybakteryjną dioctanem chlorheksydyny, wchłaniające się po 56-70 dniach, zachowanie pierwotnej zdolności zbliżania tkanek po 14 dniach: 75%, po 21 dniach: 40-50%, w poz. 18 szwy szybkowchłanialne (całkowite wchłonięcie szwu 40-50 dni, 0% początkowej siły podtrzymywania tkankowego po 10 -14 dniach od zaimplantowania) Do Pakiet I Zamawiający wymaga bezpłatnego użyczenia na czas trwania umowy szafki do przechowywania szwów chirurgicznych na bloku operacyjnym mieszcząca około 40-50 opakowań szwów Pakiet II - Nici niewchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe, poliamidowe Pakiet III -Nici niewchłanialne monofilamentowe polipropylenowe, pakowane na prosto w celu zmniejszenia pamięci włókna po wyjęciu z opakowania Pakiet IV - Nici syntetyczne wchłanialne monofilamentowe Pakiet V - Hemostatyki I Pakiet VI Klej tkankowy do fiksacji siatek przepuklinowych Pakiet VII - Siatki przepuklinowe Pakiet VIII - Nici niewchłanialne, plecione, z rdzeniem, powlekane silikonem, poliestrowe Pakiet IX Sterylny, syntetyczny, wchłanialny system bezwęzłowy z poli (p-dioksanonu) w kolorze fiolettowym, w wersji jednokierunkowej z systemem blokującym w postaci guzika. Pakiet X - GWOŹDZIE Pakiet XI - PŁYTKI Pakiet XII ENDOPROTEZA GŁOWY KOŚCI PROMIENIOWEJ Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 12 Pakietów, Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje w ramach pakietu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 9 do SWZ dla Wyrobów ortopedycznych.
Interne Kennung: 32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z wyczerpaniem się umów na materiały szewne i ortopedyczne w zakresie ujętym w niniejszym postępowaniu, zakup wskazanych wyrobów medycznych ma charakter pilny, ponieważ jest niezbędny do zapewnienia utrzymania gotowości do udzielania świadczeń zdrowotnych oraz zagwarantowania bezpieczeństwa pacjentów w sytuacjach nagłego zagrożenia życia i zdrowia. Koniecznym zatem staje się uruchomienie przedmiotowego postępowania jako pilnego, w tym uwzględnienie konieczności maksymalnego, dopuszczalnego prawem skrócenia terminów prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Pakiet I - Nici syntetyczne
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Pakiet II - Nici niewchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe, poliamidowe
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Pakiet III - Nici niewchłanialne monofilamentowe polipropylenowe, pakowane na prosto w celu zmniejszenia pamięci włókna po wyjęciu z opakowania
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Pakiet IV - Nici syntetyczne wchłanialne monofilamentowe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Pakiet V - Hemostatyki I
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: Pakiet VI Klej tkankowy do fiksacji siatek przepuklinowych
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: Pakiet VII - Siatki przepuklinowe
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: Pakiet VIII - Nici niewchłanialne, plecione, z rdzeniem, powlekane silikonem, poliestrowe
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet X
Beschreibung: Pakiet X - GWOŹDZIE
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet IX
Beschreibung: Pakiet IX Sterylny, syntetyczny, wchłanialny system bezwęzłowy z poli (p-dioksanonu) w kolorze fiolettowym, w wersji jednokierunkowej z systemem blokującym w postaci guzika.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI
Beschreibung: Pakiet XI - PŁYTKI
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII
Beschreibung: Pakiet XII ENDOPROTEZA GŁOWY KOŚCI PROMIENIOWEJ
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel