See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów i części zamiennych do narzędzi zasilanych pneumatycznie, hydraulicznie oraz emulsyjnie oraz silników zasilających narzędzia z napędem hydraulicznym z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiącazałącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 210384-2025
Interne Kennung: 24/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-639211
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42677000 Teile für Druckluftwerkzeug, 42651000 Drucklufthandwerkzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa części i elementów zamiennych do narzędzi pneumatycznych (pakiet 37 pozycji) w łącznej ilości 64 kpl. i 742 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 24/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa części i elementów zamiennych do narzędzi zasilanych hydraulicznie (pakiet 59 pozycji) w łącznej ilości 1 741 szt.
Interne Kennung: 24/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa części i elementów zamiennych narzędzi zasilanych emulsyjnie (pakiet 34 pozycje) w łącznej ilości 89 kpl. i 1 521 szt.
Interne Kennung: 24/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa silników zasilających narzędzia z napędem hydraulicznym (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 21 kpl. i 183 szt.
Interne Kennung: 24/PM/25 - Zadanie 4