See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest dostawa nowych (nieużywanych) artykułów BHP na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. 2. Wymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1a – „formularz cenowy” do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, zamówienie składa się z 28 zadań: Służba ZZLT i LŚB 1. Zadanie nr 1 – Rękawice, 2. Zadanie nr 2 – czyściwo, 3. Zadanie nr 3 – ochronne, 4. Zadanie nr 4 – ostrzegawcze, 5. Zadanie nr 5 – ochronniki, 6. Zadanie nr 6 – peltory, 7. Zadanie nr 7 – przewód słuchowy, 8. Zadanie nr 8 – asortyment WLW, Służba czołgowo-samochodowa 1. Zadanie nr 9 – Środki ochrony pracy BHP, 2. Zadanie nr 10 – Pasy transportowe, 3. Zadanie nr 11 – Zestawy wyposażenia ADR, Służba żywnościowa 1. Zadanie nr 12 – Artykuły BHP, Służba medyczna 1. Zadanie nr 13 – Środki do dezynfekcji, 2. Zadanie nr 14 – Rękawiczki jednorazowe, Służba TiRW 1. Zadanie nr 15 – artykuły BHP dla SWOM, 2. Zadanie nr 16 – czyściwo dla SWOM, Służba uzbrojenia 1. Zadanie nr 17 – artykuły BHP, Służba mundurowa 1. Zadanie nr 18 – odzież dla ratowników 2. Zadanie nr 19 – BHP ogólne 3. Zadanie nr 20 – BHP gastronomiczne 4. Zadanie nr 21 – odzież dla KBWL 5. Zadanie nr 22 – odzież dla pielęgniarek 6. Zadanie nr 23 – odzież dla recepcjonistek Służba inż.-sap. 1. Zadanie nr 24 – art. elektroizolacyjne Służba MPS 1. Zadanie nr 25 – naklejki, znaki, napisy BHP Służba szkoleniowa 1. Zadanie nr 26 – jednorazowe ochronniki słuchu, 2. Zadanie nr 27 – aktywne ochronniki słuchu, 3. Zadanie nr 28 – okulary ochronne 4. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), zał. nr 7 (OPZ), w których zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. 5. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, o których mowa w art.101 ust.1 pkt 2 i 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6. Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-28 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania nazwy własnej oferowanego produktu, producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu). Podane dane mają za zadanie umożliwić bezsporne zidentyfikowanie Zamawiającemu, w dostępnych mu źródłach, oferowany produkt. Brak możliwości identyfikacji konkretnego produktu na podstawie wskazanych informacji może wskazywać na niezgodność z SWZ. Zamawiający zaleca podanie jak największej ilości informacji w celu wyeliminowania ryzyka podania parametrów wskazujących na dwa lub więcej produktów jednocześnie. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. 7. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert równoważnych w przedmiocie zamówienia w zadaniach nr 3, 5 i 8. Przez ofertę równoważną Zamawiający rozumie asortyment o parametrach i standardach jakościowych takich samych bądź lepszych w stosunku do asortymentu wskazanego (pożądanego) przez Zamawiającego. Wykonawca przy składaniu oferty równoważnej (innych zamienników niż podane w formularzu) zobowiązany jest dołączyć kartę produktu lub inny dokument zawierający parametry techniczne, umożliwiający ocenę zgodności tych parametrów z parametrami żądanymi przez zamawiającego. 8. Zamawiający wymaga, aby dla asortymentu: – w Zadaniu nr 3 poz. 5-8 oraz zadaniu nr 8 poz. 10 i 11 - w Zadaniach nr 18 – 23 data produkcji nie była starsza niż 2024 rok. 9. Zamawiający wymaga, aby opakowania dostarczonych artykułów były oryginalne, nieuszkodzone, zapobiegające zawilgoceniu oraz uszkodzeniu towaru.
Interne Kennung: ZP 19/III/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa nowych (nieużywanych) artykułów BHP na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Wymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1a – „formularz cenowy” do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp do 100% kwoty brutto zamówienia podstawowego poszczególnych pozycji w zadaniu 9 tj.: a) dla zadania nr 9 w kwocie ………………….. .zł brutto w zakresie asortymentu zawartego w poszczególnych zadaniach zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający może skorzystać z uruchomienia prawa opcji najpóźniej w terminie do dnia 07.11.2025 r. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia opcjonalnego w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia opcjonalnego przez Zamawiającego tj. najpóźniej w terminie do dnia 28.11.2025 r. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć ostatnią fakturę do dnia 12.12.2025 r. 4. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Realizowanie opcjonalne części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w formularzu ofertowym tj. załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za dostawy w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 6. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp do 100% kwoty brutto zamówienia podstawowego poszczególnych pozycji w zadaniu 9-11 oraz 90% w zadaniu nr 12 i 14 tj.: a) dla zadania nr 9 w kwocie ………………….. .zł brutto b) dla zadania nr 10 w kwocie ……………………zł brutto….. w zakresie asortymentu zawartego w poszczególnych zadaniach zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający może skorzystać z uruchomienia prawa opcji najpóźniej w terminie do dnia 07.11.2025 r. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia opcjonalnego w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia opcjonalnego przez Zamawiającego tj. najpóźniej w terminie do dnia 28.11.2025 r. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć ostatnią fakturę do dnia 12.12.2025 r. 4. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Realizowanie opcjonalne części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w formularzu ofertowym tj. załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za dostawy w ramach prawa opcji. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 6. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28