44104-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN CZG-12 W DŁUGOSZYNIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN CZG-12 W DŁUGOSZYNIE
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości 250 m3 z miejscem dostawy: Długoszyn 80, 69200 Sulęcin. 2. Dostawa miesięczna będzie wynosić od 15 000 do 35 000 litrów. 3. Jednorazowa dostawa będzie wynosić 4 000 5 000 litrów. 4. Zgodnie z obowiązującą normą PNEN 590 paliwo powinno w okresie zimowym (od 16 listopada do końca lutego) posiadać temperaturę blokady filtra maksimum minus 20ºC, w okresie przejściowym (od 1 marca do 15 kwietnia oraz od 1 października do 15 listopada) posiadać temperaturę blokady filtra maksimum minus 10ºC, a w okresie letnim (od 16 kwietnia do 30 września) posiadać temperaturę blokady filtra maksimum 0ºC. 5. Wykonawca gwarantuje wysoką jakość sprzedawanego oleju napędowego, spełniającego wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. ( Dz. U. z 2024, poz. 1018) w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 6. Wraz z każdą dostawą winno być dostarczone świadectwo jakości dostarczonej partii paliwa. 7. Zamawiający określił szacunkowo ilość przedmiotu objętego postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość ta może ulec zmianie ± 20% w stosunku do ilości wskazanej w punkcie 1, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 8. Wykonawca nie będzie miał prawa dochodzenia roszczeń wobec Zamawiającego z tytułu zamówienia oleju napędowego w ilości mniejszej niż określona w punkcie 1. 9. Termin realizacji cząstkowego zamówienia wynosi 1 dzień roboczy. 10. Zamawiane paliwo będzie wykorzystywane przez Zamawiającego wyłącznie dla celów własnych.
Interne KennungCZG-12/ON/2025/05
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelSUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN CZG12 W DŁUGOSZYNIE
Interne KennungCZG12/ON/2025/05