2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przewidzianymi w zakresie podstawowym w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46”, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do SWZ, Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik do SWZ, Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/MKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung