2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja zagranicznych wizyt studyjnych (Holandia, Rumunia)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznych wizyt studyjnych do Holandii i Rumunii. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Część nr 1: Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Holandii pn. Retencja wody w rolnictwie i zarządzaniu przestrzenią; 2) Część nr 2: Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Rumunii (rejon północno-zachodni/centralny). 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 i 1.1 do SWZ (dla części nr 1 i części nr 2), projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 i 2.1 do SWZ (dla części nr 1 i części nr 2).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 79540000 Dolmetscherdienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Holandii pn. Retencja wody w rolnictwie i zarządzaniu przestrzenią
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie obejmuje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Rumunii (rejon północno-zachodni/centralny)
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 79540000 Dolmetscherdienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, szczegółowo opisanego w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz 2.1 do SWZ (dotyczy części nr 2).