See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.22.
Vorherige Bekanntmachung: 231465-2026
Interne Kennung: WK.2371.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony z min. 35 na krótszy zgodnie z art. 138 ust.4 Ustawy Prawo zamówień publicznych "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32324600 Digital-TV-Boxen, 32342000 Lautsprecher, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 34152000 Übungssimulatoren, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33141620 Sanitätspacks, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192160 Tragbahren, 39151200 Werkbänke, 43800000 Werkstattausrüstung, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze, 37535292 Ausrüstung für Seilklettern, 44511000 Handwerkzeug, 18444000 Kopfschutzbedeckungen, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 33141623 Verbandkästen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 30232100 Drucker und Plotter, 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 39151200 Werkbänke, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: 10. Wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa fantomów oraz defibrylatorów do nauki ratownictwa medycznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa fantomów oraz defibrylatorów do nauki ratownictwa medycznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.10.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0013
Titel: 13. Wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa sprzęt do symulacji sytuacji urazowych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie ratownictwa medycznego - dostawa sprzęt do symulacji sytuacji urazowych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.13.
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33141620 Sanitätspacks, 33192160 Tragbahren
Los: LOT-0014
Titel: 14. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - dostawa mebli warsztatowych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - dostawa mebli warsztatowych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.14.
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0015
Titel: 15. Wyposażenie pracowni dydaktycznej - dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.15.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0018
Titel: 18. Wyposażenie pracowni dydaktycznej środków ochrony indywidualnej - dostawa sprzętu wysokościowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej środków ochrony indywidualnej - dostawa sprzętu wysokościowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.18.
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535292 Ausrüstung für Seilklettern
Los: LOT-0020
Titel: 20. Wyposażenie pracowni dydaktycznej chemiczno-ekologicznej - dostawa przyrządu do analizy materiałów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej chemiczno-ekologicznej - dostawa przyrządu do analizy materiałów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.20.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Wyposażenie pracowni dydaktycznych oświetlenia awaryjnego - dostawa narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych oświetlenia awaryjnego - dostawa narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.21.
Interne Kennung: Część 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 30232100 Drucker und Plotter, 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen