2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring bezpośredni cietrzewia na terenie Nadleśnictwa Kamienna Góra w latach 2026, 2027 i 2028 w ramach projektu czynnej ochrony cietrzewia realizowanych w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu corocznej oceny liczebności cietrzewia (w celu poznania liczebności populacji Lyrurus tetrix) w obrębie wyznaczonej strefy ochronny w Nadleśnictwie Kamienna Góra w latach 2026; 2027 i 2028. Powierzchnie monitoringowe, których dotyczy wykonanie usługi będącej przedmiotem zamówienia, położone są w leśnictwie: Klatka.
Vorherige Bekanntmachung: 223023-2026
Interne Kennung: SA.270.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001