441131-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa dawnego kina Światowid na potrzeby Muzeum Nowej Huty"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa dawnego kina Światowid na potrzeby Muzeum Nowej Huty"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa dawnego kina Światowid na potrzeby Muzeum Nowej Huty" Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania VII Priorytetu Kultura Działania 7.1. Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 oraz przez Gminę Miejską Kraków. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający informuje, iż możliwe jest dokonanie fakultatywnej wizji lokalnej. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 10.12.2024 roku o godz. 11:00. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 9.12.2024 r. Zamawiający wyznacza termin dodatkowej wizji lokalnej na dzień 18.12.2024 r. godzina 8.30. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 17.12.2024 r. Zamawiający wyznacza termin dodatkowej wizji lokalnej na dzień 17.01.2025 r. godzina 8.30. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 16.01.2025 r. W trakcie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania Wykonawców. Wykonawcy proszeni są o sformułowanie ewentualnych pytań i przekazanie ich Zamawiającemu w sposób wskazany w niniejszej specyfikacji. Zamawiający nie przewiduje obowiązku sprawdzenia przez Wykonawców dodatkowych dokumentów dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wszelkie dokumenty, w których posiadaniu jest Zamawiający zostały udostępnione Wykonawcom na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający wydłużył minimalny termin składania ofert. UWAGA: Na podstawie art. 18 ust. 4 ustawy pzp Zamawiający określa wymogi dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcom w toku postępowania tj. w odniesieniu do dokumentacji dotyczącej systemu zabezpieczeń. Dokumenty te mają poufny charakter (dalej „dokumenty poufne”) i na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy pzp Zamawiający nie udostępniania ich na stronie internetowej. Zamawiający nakłada na Wykonawców wymogi mające na celu ochronę poufnego charakteru informacji zawartych w dokumentach poufnych. Realizując ustawowy wymóg Zamawiający wskazuje, iż dokumenty poufne zostaną udostępnione Wykonawcom bezpośrednio. Wykonawca w tym celu winien zwrócić się do Zamawiającego o przekazanie danych do konta ftp (login i hasło) zgodnie z załącznikiem nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia składając oświadczenie o zachowaniu poufności. Zamawiający dopuszcza przesłanie skanu pisma podpisanego przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy. Po otrzymaniu pisma Zamawiający przekaże Wykonawcy dane do serwera ftp skąd należy pobrać dokumentację poufną. Wykonawcy mogą złożyć pismo na adres przetargi@muzeumkrakowa.pl lub za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
Vorherige Bekanntmachung: 115846-2025
Interne Kennung: ZP-271-21/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa dawnego kina Światowid na potrzeby Muzeum Nowej Huty" Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania VII Priorytetu Kultura Działania 7.1. Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 oraz Gminę Miejską Kr
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych i prac konserwatorskich w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa dawnego kina Światowid na potrzeby Muzeum Nowej Huty" Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania VII Priorytetu Kultura Działania 7.1. Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 oraz przez Gminę Miejską Kraków. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający informuje, iż możliwe jest dokonanie fakultatywnej wizji lokalnej. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 10.12.2024 roku o godz. 11:00. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 9.12.2024 r. Zamawiający wyznacza termin dodatkowej wizji lokalnej na dzień 18.12.2024 r. godzina 8.30. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 17.12.2024 r. Zamawiający wyznacza dodatkowy termin wizji lokalnej na dzień 17.01.2025 r. godz. 08.30. W celach organizacyjnych zamiar uczestnictwa w wizji lokalnej prosimy o zgłaszanie na adres: inwestycje@muzeumkrakowa.pl do dnia 16.01.2025 r. W trakcie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania Wykonawców. Wykonawcy proszeni są o sformułowanie ewentualnych pytań i przekazanie ich Zamawiającemu w sposób wskazany w niniejszej specyfikacji. Zamawiający nie przewiduje obowiązku sprawdzenia przez Wykonawców dodatkowych dokumentów dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wszelkie dokumenty, w których posiadaniu jest Zamawiający zostały udostępnione Wykonawcom na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający wydłużył minimalny termin składania ofert. UWAGA: Na podstawie art. 18 ust. 4 ustawy pzp Zamawiający określa wymogi dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcom w toku postępowania tj. w odniesieniu do dokumentacji dotyczącej systemu zabezpieczeń. Dokumenty te mają poufny charakter (dalej „dokumenty poufne”) i na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy pzp Zamawiający nie udostępniania ich na stronie internetowej. Zamawiający nakłada na Wykonawców wymogi mające na celu ochronę poufnego charakteru informacji zawartych w dokumentach poufnych. Realizując ustawowy wymóg Zamawiający wskazuje, iż dokumenty poufne zostaną udostępnione Wykonawcom bezpośrednio. Wykonawca w tym celu winien zwrócić się do Zamawiającego o przekazanie danych do konta ftp (login i hasło) zgodnie z załącznikiem nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia składając oświadczenie o zachowaniu poufności. Zamawiający dopuszcza przesłanie skanu pisma podpisanego przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy. Po otrzymaniu pisma Zamawiający przekaże Wykonawcy dane do serwera ftp skąd należy pobrać dokumentację poufną. Wykonawcy mogą złożyć pismo na adres przetargi@muzeumkrakowa.pl lub za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten