2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Monitoring ssaków drapieżnych - inwentaryzacja aktualizująca w projekcie czynnej ochrony cietrzewia w Nadleśnictwie Kamienna Góra 2026-2028” w ramach projektu czynnej ochrony cietrzewia realizowanych w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na monitoringu ssaków drapieżnych -inwentaryzacja aktualizująca w projekcie czynnej ochrony cietrzewia w Nadleśnictwie Kamienna Góra 2026-2028. Obszar inwentaryzacji obejmuje kompleksy leśne Nadleśnictwa Kamienna Góra o pow. ok 300 ha, głównie tereny Leśnictw Klatka oraz Jarkowice, ze szczególnym naciskiem na stałe miejsca bytowania oraz rozrodu cietrzewia wraz z buforem o promieniu 3 kilometrów od granic ostoi cietrzewia. Dodatkowo inwentaryzacją objęte będą także tereny agrocenoz przyległych do kompleksów leśnych celem określenia liczebności opisanych drapieżników w tych rejonach, co pozwoli na prognozowanie w zakresie potencjalnych możliwości dyspersji tych drapieżników w rejony ostoi cietrzewia.
Vorherige Bekanntmachung: 232050-2026
Interne Kennung: SA.270.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitoring ssaków drapieżnych - inwentaryzacja aktualizująca w projekcie czynnej ochrony cietrzewia w Nadleśnictwie Kamienna Góra 2026-2028” w ramach projektu czynnej ochrony cietrzewia realizowanych w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2)