See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud vedr. indkøb og levering af en slamsuger til Svendborg Spildevand A/S
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb og levering af en fabriksny slamsuger til Svendborg Spildevand A/S.
Vorherige Bekanntmachung: 00186851-2024
Interne Kennung: 229791
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0000