2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dynamický nákupní systém na výkon činností projektového managementu“
Beschreibung: Předmětem zakázek zadávaných v DNS je zajištění komplexních činností týmu projektového manažera v rámci (projektové) přípravy a realizace investičních záměrů zadavatele
Interne Kennung: DNS I.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: DNS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A. Výkon činnosti Projektového manažera pro Fázi 1 až 3
Beschreibung: činností Projektového manažera v následujících fázích realizace Záměru: Fáze 1 - Přípravná fáze (Od zahájení přípravy Záměru po čistopis Návrhu staveb) Příprava Záměru, zahrnující opatření vstupních podkladů, měření a průzkumy včetně jejich vyhodnocení, vytvoření Návrhu staveb, jeho projednání s dotčenými orgány a správci sítí za účelem získání předběžných stanovisek, opatření územně plánovací informace a závěrů či rozhodnutí dle zákona EIA. Následné zapracování všech podmínek a vyhotovení čistopisu Návrhu staveb. Fáze 2 – Povolovací fáze (Od zahájení prací na Dokumentaci pro Povolení záměru po získání Povolení záměru) Vypracování Dokumentace pro Povolení záměru včetně všech potřebných podkladů, měření a průzkumů, následná inženýrská činnost včetně zapracování všech podmínek a vyhotovení čistopisu Dokumentace pro Povolení záměru, zakončená získáním pravomocného Povolení záměru. Fáze 3 - Výběr generálního zhotovitele staveb (Od zahájení prací na dokumentaci pro provádění staveb po uzavření smlouvy o dílo s vybraným generálním zhotovitelem staveb) Vypracování dokumentace pro provádění staveb v rámci Záměru, potažmo pro výběr generálního zhotovitele, získání nabídek v zadávacím řízení na výběr generálního zhotovitele staveb a následné uzavření smlouvy o dílo s vybraným generálním zhotovitelem.
Interne Kennung: A
Los: LOT-0003
Titel: C. Komplexní služby projektového managementu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v této kategorii C DNS je výkon činností Projektového manažera ve Fázi 1 až 5 viz výše realizace Záměru.
Interne Kennung: C
Los: LOT-0002
Titel: B. Výkon činnosti Projektového manažera pro Fázi 4 a 5
Beschreibung: Fáze 4 - Realizace staveb (Od zahájení vlastní výstavby po Kolaudaci) Zahájení vlastní výstavby v rámci Projektu, potažmo předání staveniště generálnímu zhotoviteli, stavební a autorský dozor včetně konzultační a schvalovací činnosti pro investora během realizace, zkušební provoz, odstranění vad a nedodělků, příprava Kolaudace, převzetí dokončených staveb objednatelem od generálního zhotovitele a následná Kolaudace. Fáze 5 - Uvedení staveb do provozu (Od zahájení zprovoznění technických zařízení po převzetí staveb k trvalému užívání) Zprovoznění technických zařízení včetně zaškolení správy objektů a uživatelů k obsluze zařízení, zajištění připojení staveb na trvalé dodávky energií, vody, tepla a služeb, odstranění pokolaudačních vad a nedodělků, uvedení interiérového vybavení do plného provozu, nastavení systému údržby, úklidu a odpadového hospodářství, zajištění pojištění, servisních a provozních smluv, konečné převzetí staveb k trvalému užívání.
Interne Kennung: B