2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunkční hala v Brně – pojištění rizik terorismu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění rizik terorismu společnosti ARENA BRNO, a.s., a to na dobu určitou o délce jednoho roku (k přesnému vymezení pojistného období dojde v průběhu jednací fáze).
Interne Kennung: Multifunkční hala v Brně – pojištění rizik terorismu
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ. Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve více fázích, nejprve dochází k podání žádosti o účast (prokázání splnění kvalifikace) a po posouzení žádostí zadavatel vyzývá kvalifikované účastníky zadávacího řízení, kteří nebyli vyloučeni, k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl zadavatelem vyzván k podání předběžné nabídky (tj. účastník zadávacího řízení, který prokázal splnění kvalifikace). Následně zadavatel s účastníky zadávacího řízení jedná o jejich předběžných nabídkách. Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky vyjma minimálních pojistných podmínek dle odst. 3.3 zadávací dokumentace a vyjma pravidel pro hodnocení nabídek podle § 115 ZZVZ, to vše v souladu s § 61 odst. 11 ZZVZ. Po ukončení jednání o předběžných nabídkách zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání (konečných) nabídek. Nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v jednostranném prodloužení doby trvání pojistné smlouvy, a to opakovaně vždy o jedno další pojistné období v délce 1 roku, nejvýše však do celkové doby trvání pojištění 4 let. Zadavatel je oprávněn tuto vyhrazenou změnu uplatnit písemným oznámením doručeným pojistiteli nejdříve 6 měsíců a nejpozději 1 měsíc před uplynutím aktuálního pojistného období. Doručením oznámení pojistiteli dochází k prodloužení doby trvání pojistné smlouvy o další pojistné období, není-li v pojistné smlouvě stanoveno jinak. Pojistitel je povinen prodloužení doby trvání pojištění za podmínek stanovených zadávací dokumentací a pojistnou smlouvou akceptovat. Zadavatel není povinen tuto vyhrazenou změnu uplatnit. Neuplatnění vyhrazené změny nezakládá pojistiteli právo na náhradu újmy, ušlého zisku ani jiné kompenzace. Pro prodloužené pojistné období zůstává zachován sjednaný rozsah pojištění, sjednané limity a sub-limity pojistného plnění, spoluúčasti, pojistné podmínky a další smluvní ujednání, pokud zadávací dokumentace nestanoví jinak. Pojistné pro každé prodloužené pojistné období bude stanoveno podle pojistných sazeb, poměrů pojistného nebo jiného způsobu určení pojistného sjednaného v pojistné smlouvě, a to na základě údajů rozhodných pro stanovení pojistného aktuálních ke dni zahájení příslušného prodlouženého pojistného období. Samotné prodloužení doby trvání pojištění nezakládá oprávnění pojistitele jednostranně změnit sjednané pojistné sazby, rozsah pojištění, limity nebo sub-limity pojistného plnění, spoluúčasti ani jiné pojistné podmínky.