441177-2026 - Ergebnis
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – LA.261.11.2026 Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem urządzeń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLA.261.11.2026 Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem urządzeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak wznowień i opcji