441196-2025 - Planung
Polen – Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten – Opracowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka obiektu mostowego - etap I realizacji zadania pn. : „Budowa obiektu mostowego nad linią kolejową 131 oraz rewitalizacja Rynku wraz z rozbiórką estakady w ciągu DK79 ul. Katowicka w Chorzowie ”
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka obiektu mostowego - etap I realizacji zadania pn. : „Budowa obiektu mostowego nad linią kolejową 131 oraz rewitalizacja Rynku wraz z rozbiórką estakady w ciągu DK79 ul. Katowicka w Chorzowie ”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka obiektu mostowego - etap I realizacji zadania pn. : „Budowa obiektu mostowego nad linią kolejową 131 oraz rewitalizacja Rynku wraz z rozbiórką estakady w ciągu DK79 ul. Katowicka w Chorzowie ”, na podstawie Programu funkcjonalno - użytkowego. Przewidywany termin realizacji zamówienia: do 14 miesięcy od daty zawarcia umowy
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka obiektu mostowego - etap I realizacji zadania pn. : „Budowa obiektu mostowego nad linią kolejową 131 oraz rewitalizacja Rynku wraz z rozbiórką estakady w ciągu DK79 ul. Katowicka w Chorzowie ”, na podstawie Programu funkcjonalno - użytkowego. Przewidywany termin realizacji zamówienia: do 14 miesięcy od daty zawarcia umowy.