2. Verfahren
Verfahren
Titel: Longstay spoedplan
Beschreibung: Het versneld realiseren van twee kleinschalige woonvoorzieningen voor longstay, waar jeugdigen in een huiselijke setting kunnen wonen met 24/7 begeleiding, gericht op stabiliteit, continuïteit en het aangaan van hechtingsrelaties. Maximaal zes – bij voorkeur vier – jeugdigen per huis, leeftijd indicatief 8–23 jaar, met een vaste begeleidingsratio van minimaal 1 op 4. Deze woonvormen zijn specifiek bedoeld voor complexe doelgroep van jeugdigen die intensieve begeleiding nodig hebben als alternatief voor plaatsing in een gesloten instelling.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure wordt uitgevoerd als Sociale & Andere Specifieke Diensten (SAS) via een versnelde route met onderhandelingen met voorafgaande bekendmaking.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 Stück