Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37412270 Trockenanzüge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, które zostały określone w § 2 projektowanych postanowień umowy - załącznik nr 6 do SWZ
Erfüllungsort
Stadt: Gdynia
Land, Gliederung (NUTS): Trójmiejski (PL633)