See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) oraz transportu i zagospodarowania zgromadzonych segregowanych odpadów komunalnych w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewiętnaście (19) następujących Części: a) Część I - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Bojanowo; b) Część II - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Gostyń; c) Część III - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Jutrosin; d) Część IV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krobia; e) Część V - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzemieniewo; f) Część VI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzywiń; g) Część VII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w mieście Leszno; h) Część VIII – utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Lipno; i) Część IX - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Miejska Górka; j) Część X - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Osieczna; k) Część XI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pakosław; l) Część XII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pępowo; m) Część XIII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pogorzela; n) Część XIV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Poniec; o) Część XV - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rawicz; p) Część XVI - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rydzyna; q) Część XVII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Śmigiel; r) Część XVIII - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Święciechowa; s) Część XIX - utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Wijewo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Bojanowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) oraz transportu i zagospodarowania zgromadzonych segregowanych odpadów komunalnych w instalacjach komunalnych albo instalacjach odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Ustawy Pzp. Udzielenie zamówień, o których mowa wyżej polegać będzie na powtórzeniu, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego, podobnych usług w okresie nie dłuższym niż 18 miesięcy lub do kwoty stanowiącej równowartość 100 % zamówienia podstawowego i nastąpi na zasadach i warunkach określonych w umowie podstawowej. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że dotychczasowy Wykonawca realizował usługi objęte zamówieniem podstawowym z najwyższą starannością, a także że Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, jak również strony w wyniku negocjacji uzgodnią wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Gostyń
Los: LOT-0003
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Jutrosin
Los: LOT-0004
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krobia
Los: LOT-0005
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzemieniewo
Los: LOT-0006
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Krzywiń
Los: LOT-0007
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w mieście Leszno
Los: LOT-0008
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Lipno
Los: LOT-0009
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Miejska Górka
Los: LOT-0010
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Osieczna
Los: LOT-0011
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pakosław
Los: LOT-0012
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pępowo
Los: LOT-0013
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Pogorzela
Los: LOT-0014
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Poniec
Los: LOT-0015
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rawicz
Los: LOT-0016
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Rydzyna
Los: LOT-0017
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Śmigiel
Los: LOT-0018
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Święciechowa
Los: LOT-0019
Titel: Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z zagospodarowaniem zgromadzonych odpadów w gminie Wijewo