441218-2026 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Ubezpieczenie majątku od wszystkich ryzyk (All Risk), szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia oraz odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego okresie od 01.07.2026 roku do 30.06.2028 roku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie majątku od wszystkich ryzyk (All Risk), szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia oraz odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego okresie od 01.07.2026 roku do 30.06.2028 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku od wszystkich ryzyk (All Risk), szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia oraz odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego okresie od 01.07.2026 roku do 30.06.2028 roku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy realizację usług o wartości nie mniejszej niż 75% wartości wskazanej w § 5 ust. 1 umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia podstawowego. Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. 4. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zamówienia z prawa opcji.