44126-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Raamovereenkomst onderhoud bomen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst onderhoud bomen
BeschreibungPerceel 1 – Inspectie van bomen Het werk van ‘Inspectie van bomen gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: - het uitvoeren van boomveiligheidscontroles en het opstellen van onderhoudsinventarisaties; - het uitvoeren van jaarlijkse inspecties; - het verrichten van nader boomtechnisch onderzoek; - het uitvoeren van projectmatig onderzoek; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Zie Bijlage 1 – Bestek Perceel 1: Inspectie van bomen. Perceel 2 – Cyclisch onderhoud van bomen Het werk van ‘Cyclisch onderhoud van bomen gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: - het uitvoeren van snoeiwerkzaamheden aan bomen; - het verwijderen van bomen; - het verwijderen van stobben; - het digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - het planten van bomen; - het uitvoeren van calamiteitenwerkzaamheden en overige bijkomende werkzaamheden. Zie Bijlage 2 – Bestek Perceel 2: Cyclisch onderhoud van bomen. Voor elk perceel zal een afzonderlijke Raamovereenkomst worden afgesloten. De geraamde financiële omvang van deze Raamovereenkomsten bedraagt, voor de totale looptijd van vier (4) jaar: • Perceel 1: € 500.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie) • Perceel 2: € 1.800.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie)
Interne Kennung1434374
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: Inspectie van bomen
BeschreibungPerceel 1 – Inspectie van bomen Het werk van ‘Inspectie van bomen gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: - het uitvoeren van boomveiligheidscontroles en het opstellen van onderhoudsinventarisaties; - het uitvoeren van jaarlijkse inspecties; - het verrichten van nader boomtechnisch onderzoek; - het uitvoeren van projectmatig onderzoek; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Zie Bijlage 1 – Bestek Perceel 1: Inspectie van bomen. De geraamde financiële omvang van deze Raamovereenkomsten bedraagt, voor de totale looptijd van vier (4) jaar: • Perceel 1: € 500.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie) Voor intiele contractperiode geldt een raming van € 250.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie)
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst de omvang en/of inhoud van de Raamovereenkomst te wijzigen, bijvoorbeeld door bomen toe te voegen, te wijzigen of te verwijderen. Voor dergelijke wijzigingen geldt een maximaal extra plafond van 10% bovenop de maximaal geraamde waarde per perceel.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 – Cyclisch onderhoud van bomen
BeschreibungHet werk van ‘Cyclisch onderhoud van bomen gemeente Gooise Meren’ omvat in hoofdzaak: - het uitvoeren van snoeiwerkzaamheden aan bomen; - het verwijderen van bomen; - het verwijderen van stobben; - het digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - het planten van bomen; - het uitvoeren van calamiteitenwerkzaamheden en overige bijkomende werkzaamheden. Zie Bijlage 2 – Bestek Perceel 2: Cyclisch onderhoud van bomen. De geraamde financiële omvang van deze Raamovereenkomsten bedraagt, voor de totale looptijd van vier (4) jaar: • Perceel 2: € 1.800.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie) Voor de initiële contractperiode is de raming € 900.000,- (exclusief btw en exclusief indexatie)
Interne Kennung2