See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do konserwacji i remontów technicznych Zad. 1 – Systemy zasłon i prowadnic z możliwością montażu w różnej konfiguracji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materiałów do konserwacji i remontów technicznych Zad. 1 – Systemy zasłon i prowadnic z możliwością montażu w różnej konfiguracji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy (Załącznik nr 1), b) Wzór umowy (Załącznik nr 2).
Interne Kennung: DZ.3321.167.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44190000 Verschiedene Baustoffe
5. Los
Los: LOT-0001