2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten opvang Groot Stokkert
Beschreibung: De aanleiding voor deze aanbesteding is de opvang van Oekraïense vluchtelingen door de gemeente Heerde op het voormalig vakantiepark Groot Stokkert in Wapenveld, waarbij de veiligheid van de bewoners moet worden gewaarborgd. De huidige overeenkomst met de opdrachtnemer loopt af op 28 februari 2027. De nieuwe overeenkomst treedt in werking op 1 maart 2027. Gemeente Heerde gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst (inclusief optiejaren/opties) van € 1.250.500,- (exclusief btw). Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt.