See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia obejmuje 63 pakietów (części). Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i nie ogranicza ilości pakietów, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo- ilościowo-cenowe stanowiące załączniki od 2/1 do 2/63 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: ZP-381-21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/1 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 1, ZP-381-21/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/2 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 2, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/3 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 3, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0004
Titel: 4. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/4 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 4, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0005
Titel: 5. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/5 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 5, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0006
Titel: 6. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/6 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 6, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0007
Titel: 7. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/7 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 7, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0008
Titel: 8. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/8 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 8, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0009
Titel: 9. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/9 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 9, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0010
Titel: 10. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/10 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 10, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0011
Titel: 11. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/11 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 11, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0012
Titel: 12. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/12 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 12, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0013
Titel: 13. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/13 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 13, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/14 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 14, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0015
Titel: 15. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/15 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 15, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0016
Titel: 16. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/16 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 16, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0017
Titel: 17. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/17 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 17, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0018
Titel: 18. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/18 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 18, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0019
Titel: 19. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/19 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 19, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0020
Titel: 20. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/20 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 20, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0021
Titel: 21. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/21 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 21, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0022
Titel: 22. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/22 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 22, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0023
Titel: 23. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/23 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 23, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0024
Titel: 24. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/24 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 24, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0025
Titel: 25. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/25 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 25, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0026
Titel: 26. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/26 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 26, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0027
Titel: 27. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/27 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 27, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0028
Titel: 28. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/28 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 28, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0029
Titel: 29. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/29 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 29, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0030
Titel: 30. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/30 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 30, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0031
Titel: 31. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/31 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 31, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0032
Titel: 32. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/32 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 32, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0033
Titel: 33. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/33 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 33, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0034
Titel: 34. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/34 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 34, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0035
Titel: 35. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/35 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 35, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0036
Titel: 36. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/36 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 36, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0037
Titel: 37. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/37 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 37, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0038
Titel: 38. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/38 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 38, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0039
Titel: 39. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/39 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 39, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0040
Titel: 40. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/40 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 40, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0041
Titel: 41. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/41 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 41, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0042
Titel: 42. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/42 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 42, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0043
Titel: 43. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/43 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 43, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0044
Titel: 44. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/44 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 44, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0045
Titel: 45. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/45 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 45, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0046
Titel: 46. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/46 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 46, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0047
Titel: 47. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/47 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 47, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0048
Titel: 48. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/48 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 48, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0049
Titel: 49. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/49 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 49, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0050
Titel: 50. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/50 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 50, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0051
Titel: 51. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/51 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 51, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0052
Titel: 52. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/52 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 52, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0053
Titel: 53. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/53 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 53, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0054
Titel: 54. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/54 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 54, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0055
Titel: 55. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/55 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 55, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0056
Titel: 56. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/56 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 56, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0057
Titel: 57. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/57 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 57, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0058
Titel: 58. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/58 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 58, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0059
Titel: 59. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/59 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 59, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0060
Titel: 60. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/60 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 60, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0061
Titel: 61. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/61 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 61, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0062
Titel: 62. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/62 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 62, ZP-381-21/2025
Los: LOT-0063
Titel: 63. Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- ilościowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2/63 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: część 63, ZP-381-21/2025