2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja warstwy rdzenia Miejskiej Sieci Szerokopasmowej Gliwice, poprzez dostawę i uruchomienie modularnych przełączników MPLS/MP-BGP, pełniących rolę reflektorów tras
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja warstwy rdzenia Miejskiej Sieci Szerokopasmowej Gliwice, poprzez dostawę i uruchomienie modularnych przełączników MPLS/MP-BGP, pełniących rolę reflektorów tras. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówieniu - OPZ część jawna (Załącznik nr 3a) - OPZ część niejawna (Załącznik nr 3b)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32428000 Netzwerkaufrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy