2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych z logo produkcji ekologicznej Unii Europejskiej.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno-promocyjnych opatrzone logiem produkcji ekologicznej Unii Europejskiej (euroliść), zwane dalej „Przedmiotem umowy” lub „materiałami” zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. W ramach przedmiotu zamówienia, wykonawca dostarczy zamawiającemu materiały informacyjno-promocyjne fabrycznie nowe i wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, należytej jakości, wcześniej nieużytkowane, niepochodzące z ekspozycji w punktach sprzedaży. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy" należy rozumieć produkt opakowany oryginalnie (opakowanie musi być nienaruszone i posiadać zabezpieczenie zastosowane przez wykonawcę). Przez „wadę fizyczną" należy rozumieć jakąkolwiek niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby zamawiającego na adres: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa i rozładuje go w miejsce wskazane przez zamawiającego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w projekcie umowy oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy.
Interne Kennung: BA.zp.23.1.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Nie dokonano podziału zamówienia na części. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej w budynku MRiRW, lub sprawdzenia przez wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Rozliczenia pomiędzy zamawiającym a wykonawcą będą prowadzone w PLN. 8. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 11. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, a wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 12. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu znane na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 13. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 14. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy na warunkach określonych w projekcie umowy. 15. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 94 i 96 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno-promocyjnych opatrzone logiem produkcji ekologicznej Unii Europejskiej (euroliść), zwane dalej „Przedmiotem umowy” lub „materiałami” zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. W ramach przedmiotu zamówienia, wykonawca dostarczy zamawiającemu materiały informacyjno-promocyjne fabrycznie nowe i wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, należytej jakości, wcześniej nieużytkowane, niepochodzące z ekspozycji w punktach sprzedaży. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy" należy rozumieć produkt opakowany oryginalnie (opakowanie musi być nienaruszone i posiadać zabezpieczenie zastosowane przez wykonawcę). Przez „wadę fizyczną" należy rozumieć jakąkolwiek niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia.