2. Verfahren
Verfahren
Titel: GBLT Invorderingsdiensten
Beschreibung: Het doel van de Opdracht is betalingen effectief en rechtmatig te incasseren na overdracht van Dossiers, met oog voor een zorgvuldige behandeling van onze Klanten en optimalisatie van het inningsresultaat. GBLT hanteert hierbij het uitgangspunt van sociaal invorderen, waarbij met aandacht voor de positie van de Klant wordt gestreefd naar een zorgvuldige, proportionele en effectieve Invordering. 45000 dossiers per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: • Invordering belastingen conform invorderingswet voor natuurlijke personen; • Invordering belastingen conform invorderingswet voor rechtspersonen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Invorderingsdiensten
Beschreibung: Het doel van de Opdracht is betalingen effectief en rechtmatig te incasseren na overdracht van Dossiers, met oog voor een zorgvuldige behandeling van onze Klanten en optimalisatie van het inningsresultaat. GBLT hanteert hierbij het uitgangspunt van sociaal invorderen, waarbij met aandacht voor de positie van de Klant wordt gestreefd naar een zorgvuldige, proportionele en effectieve Invordering. 45.000 Dossiers per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomt met initële looptijd van 2 jaar. Startdatum 1 januari 2027