441387-2026 - Wettbewerb
Polen – Analysatoren – Dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3A do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3B – Oferowane parametry techniczne
Interne Kennung28/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 1 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 2 – Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zestawem odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych typu ABL 90 FLEX PLUS dla Oddziału Chorób Wewnętrznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 3 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych typu ABL 90 FLEX PLUS dla Oddziału Chorób Wewnętrznych
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych AQT 90 FLEX dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą zestawów odczynników i materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 4 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora parametrów krytycznych AQT 90 FLEX dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Interne KennungPakiet nr 4