44139-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego, na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
Beschreibung: w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Komputery stacjonarne – graficzne, szczegółowo opisano w załącznik 2a
Beschreibung: Część 1 – Komputery stacjonarne – graficzne, szczegółowo opisano w załącznik 2a
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Komputery stacjonarne – biurowe, szczegółowo opisano w załącznik 2b
Beschreibung: Część 2 - Komputery stacjonarne – biurowe, szczegółowo opisano w załącznik 2b
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Modbus i Profinet, szczegółowo opisano w załącznik 2c
Beschreibung: Część 3 – Modbus i Profinet, szczegółowo opisano w załącznik 2c
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Serwery, szczegółowo opisano w załącznik 2d
Beschreibung: Część 4 – Serwery, szczegółowo opisano w załącznik 2d
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Spawarki światłowodów, szczegółowo opisano w załącznik 2e
Beschreibung: Część 5 – Spawarki światłowodów, szczegółowo opisano w załącznik 2e
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Pracownia światłowody i WDM, szczegółowo opisano w załącznik 2f
Beschreibung: Część 6 – Pracownia światłowody i WDM, szczegółowo opisano w załącznik 2f
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Mikrokomputery, szczegółowo opisano w załącznik 2g
Beschreibung: Część 7 – Mikrokomputery, szczegółowo opisano w załącznik 2g
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Pracownia Bezpieczeństwa Sieciowego, szczegółowo opisano w załącznik 2h
Beschreibung: Część 8 – Pracownia Bezpieczeństwa Sieciowego, szczegółowo opisano w załącznik 2h
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – UTM, szczegółowo opisano w załącznik 2i
Beschreibung: Część 9 – UTM, szczegółowo opisano w załącznik 2i
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Urządzenia sieciowe IT , szczegółowo opisano w załącznik 2j
Beschreibung: Część 10 – Urządzenia sieciowe IT , szczegółowo opisano w załącznik 2j
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Serwer plików i switche, szczegółowo opisano w załącznik 2k
Beschreibung: Część 11 - Serwer plików i switche, szczegółowo opisano w załącznik 2k
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Monitory interaktywne, szczegółowo opisano w załącznik 2l
Beschreibung: Część 12 – Monitory interaktywne, szczegółowo opisano w załącznik 2l
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Komputery przenośne, szczegółowo opisano w załącznik 2ł
Beschreibung: Część 13 – Komputery przenośne, szczegółowo opisano w załącznik 2ł
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, szczegółowo opisano w załącznik 2m
Beschreibung: Część 14 – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, szczegółowo opisano w załącznik 2m
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Drobny sprzęt informatyczny i peryferia, szczegółowo opisano w załącznik 2n
Beschreibung: Część 15 – Drobny sprzęt informatyczny i peryferia, szczegółowo opisano w załącznik 2n