See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4 dla KW PSP w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1A i Załącznik nr 1B do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie wcześniej niż 2026 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1A i Załączniku nr 1B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 251386-2026
Interne Kennung: WL.2370.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 35125300 Sicherheitskameras, 34942000 Signalgeräte, 31518000 Signalleuchten, 32236000 Funktelefone, 32333100 Videorecorder, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego z napędem 4x4 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1A i Załącznik nr 1B do SWZ.