441503-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania i utrzymania czystości BPN-T i Epi-Centrum Nauki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania i utrzymania czystości BPN-T i Epi-Centrum Nauki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, z podziałem na dwie części zamówienia: CZĘŚĆ I: sprzątanie BPN-T CZĘŚĆ II: sprzątanie Epi-Centrum Nauki. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub dwie części zamówienia. Zamawiający będzie rozpatrywał każdą ofertę częściową oddzielnie. 3. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3A i 3B do SWZ oraz projektach umów stanowiących Załącznik nr 5A i 5B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung261936-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
TitelSprzątanie Epi-Centrum Nauki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości Epi-Centrum Nauki. 2. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3B do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5B do SWZ.